Ковалець залишає литовський “Тракай”

Колишній головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець після чотирьох місяців роботи в чемпіонаті Литви знову став безробітнім.
Незважаючи на срібні медалі чемпіонату, які він здобув з місцевим клубом “Тракай”, керівництво прийняло рішення не продовжувати контракт с тренером.
Інформацію про своє прощання з клубом Ковалець підвердив виданню FootBoom.
“Дійсно, дана новина відповідає дійсності. Для мене литовський етап тренерської кар’єри став неоціненним в плані отриманого досвіду. Корективи в гру команди доводилося вносити на ходу, в розпал сезону. Це був цікавий виклик, а отримані знання знадобляться в майбутньому. Хочу подякувати президенту клубу, співробітників і футболістів «Тракая» за ті чотири місяці, що ми працювали разом. Завдяки взаєморозумінню, професіоналізму і довіри поставлене завдання було виконано, клуб фінішував другим в чемпіонаті країни і пробився в Лігу Європи. Окремо хочу відзначити підтримку, яку нам надавали вболівальники. «Тракай» – молодий клуб, але у цієї команди чудові і дуже віддані вболівальники. З таким ставленням команду чекає успішне майбутнє”, – сказав Сергій Ковалець.