Болбат відзначився результативною передачею в матчі з “Вестерло”

Вдалим видався матч 19 туру чемпіонату Бельгії для українського півзахисника Сергія Болбата.

Вихованець донецького “Шахтаря” вийшов у стартовому складі бельгійського “Локерена” на матч проти “Вестерло”. Незважаючи на пропущений м’яч у першому таймі, в другому команда українського півзахисника зуміла не тільки зрівняти рахунок, а й здобути впевнену перемогу. Особливо приємно, що в позитивному результаті є пряма заслуга Болбата, з передачі якого рахунок було вирівняно на 48 хвилині. Матч завершився з рахунком 1:3 на користь “Локерена”. Українець провів на футбольному полі 52 хвилини.

Для Сергія Болбата вчорашня зустріч стала 15 цього сезону у всіх турнірах. Також в його активі три голи та одна результативна передача.